29. prosince 2023

Mladší žáci přivezli kovy nejcennější

Tým mladších žáků se zúčastnil ve středu 27.12.2023 Vánočního turnaje v Chocni, na kterém startovaly kromě našeho družstva i týmy HC Spartak Choceň, TJ Lokomotiva Česká Třebová a HC Baroni Opočno.

o velmi dobrém a disciplinovaném výkonu nechali za sebou týmy HC Spartak Choceň, TJ Lokomotiva Česká Třebová a HC Baroni Opočno. Naši borci 💪vybojovali příčku nejvyšší a právem si odvezli pohár 🏆 a vytoužené zlaté medaile🥇
luci zúročili výbornou docházku na tréninky na našem nově zrekonstruovaném zimním stadionu.
Mladší žáci našeho klubu si vedou dobře i v mistrovských zápasech🏒 Soutěž je zhruba v polovině a mají za sebou 8x výhru, 2x remízu a 2x prohru.
Hráčům a jejich rodičům bych chtěl poděkovat za dosavadní průběh sezóny a už bych jen dodal, jen tak dál borci👍💪🙏🏻

Petr Řehounek, vedoucí kat. mladší žáci